LOGO

ebook-banner nechtik.sk

obrázok bok NIkuška

Magneticky príťažlivé nechty

Čudovali by ste sa aká silná magnetická príťažlivosť môže pôsobiť aj na vaše nechty!

Práve vďaka nej, môžete mať nechty, ktoré vám určite každý bude závidieť. Takže ak vás už nudí klasická francúzska manikúra, kvietky a fádne jednofarebné nechty táto novinka je pre vás ako stvorená. Vyskúšajte nový takzvaný MAGNETICKÝ LAK !

Pomocou jedného laku dokážete vyčarovať na vašich nechtoch krásny pruhovaný, hviezdičkový, či iný veľmi zaujímavý vzor.
Jednoducho si nalakujete nechty pomocou magnetického laku, a na 20 sekúnd si ich dáte preschnúť pod špeciálny magnet a je to! Potom už len stačí necht spevniť priehľadným lakom.

Magnetický lak, je vlastne obyčajný lak na nechty, do ktorého je primiešaný pigment s kovovými čiastočkami. Práve tieto kovové čiastočky po priložení magnetu vytvoria na povrchu daný vzor.

Potrebný magnet sa skladá z troch častí: magnetický lak, magnetické laky, lak na nechty, magnetický lak na nechty, zdobiaci lak na nechty,laky na nechty

  • Podložka na prst
  • Držiak na magnet
  • Samotný magnet

Nechty vám vydržia minimálne týždeň, bez akéhokoľvek zlúpnutia. Závisí to hlavne od toho, ako sa o ne budete starať.

 

Ak vás už však začali nudiť hviezdičkové, či pruhované vzory je tu ešte jedna skvelá novinka ! 

 

 

Magnetické pero

Je to obyčajné plastové pero s magnetickým hrotom. Pomocou tohto pera si viete na vaše nechty vytvoriť vlastné vzory. Je to veľmi zábavné a zároveň rozvíjate aj svoju kreativitu. Majte však napamäti, že sa perom nesmiete dotknúť magnetického laku, taktiež ako je to aj pri magnetickej šablóne. Vzor kreslíte asi 3-10 mm nad magnetickým lakom. Je to naozaj zábavné.magnetické pero, pero na nechty, zdobiace pero, nechtové pero, magnetické pero na nechty, zdobiace pero na nechty

Magnetický lak odstránite jednoducho pomocou odlakovača.

 

Nebojte sa a vyskúšajte skombinovať dve rôzne farby magnetických lakov a z výsledku budete určite milo prekvapená.

Ak však nepatríte k typom, ktoré si rady nechty zladia k svetru, či iným doplnkom potom isto oceníte, ak vám magnetické nechty urobí skúsená nechtová dizajnérka.

Na takéto zdobenie nechtov sa dá totiž použiť aj magnetický gél. Nechty zdobené magnetickým gélom, vám vydržia minimálne 3 týždne. A je jasné, že profesionálka dokáže na vašich nechtoch vyčariť aj zložitejšie vzory, či farebné kreácie. Určite vás osloví kovový odlesk týchto neodolateľných gélov a presná aplikácia vzorov.

Tak neváhajte, a vyskúšajte túto skvelú novinku aj vy !

Leave a Reply